Reklamis.lt

Ko reikia norint pradėti savo šilumos perdavimo verslą?

3 dalykai, kurių reikia norint pradėti šilumos perdavimo verslą

Gaminti ir pardavinėti gaminius naudojant šilumos pernešimo vinilą yra paprasta ir įdomu. Viskas, ko jums reikia, yra keli pagrindiniai dalykai, kad sukurtumėte savo verslo pagrindą - skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokie reikmenys yra būtini sėkmei ir kaip galite pradėti.

1. Šilumos perkėlimo spauda

Prieš pradėdami svarstyti galimybę įsigyti ką nors kita savo verslui, turite investuoti į aukštos kokybės šiluminį presą, o prieš tai norėsite sau užduoti keletą klausimų. Kokio dydžio gaminius planuojate kurti? Kiek vietos jūsų darbo vietoje gali užimti šiluminis presas? Kokios yra jūsų numatomos apimtys ir ar įsivaizduojate, kad per metus reikės atnaujinti įrangą? 
Norėdami padėti jums rasti tai, ko ieškote, atrinkome populiariausius presus nuo mažiausio iki didžiausio. 

"iXpress Heat Press

"iXpress Heat Press" yra labai patogus ir neužima daug vietos. Jis puikiai tinka šiluminiams perdavimams ant marškinėlių ir nestandartinėse vietose.

Funkcijos:
Temperatūra: 100-200°C 
Laikmatis: 1-300 sek.
Dydis: 22,5 x 22,5 cm 
Svoris: 2,945 kg

Naudodami "iXpress" su "Mug Press" jungtimi taip pat galite gaminti puodelius. Lengvai prijunkite "Mug Press" prie "iXpress" ir gaminkite asmeninius puodelius. 

Siser Craft Press

"Craft Press" užtikrina puikų spaudimą, pastovią temperatūrą ir tikslų spaudimo laiką, todėl galite greitai dekoruoti įvairius gaminius ir pasiekti profesionalios kokybės rezultatų. 

Techniniai duomenys
Maitinimas: 220 voltų
Skaitmeninis laikmatis: 1-999 sekundžių
Temperatūros diapazonas: 95 °C - 221 °C
Plokštės dydis: 22,8 cm x 30,4 cm
Svoris: 14,5 kg

"Siser TS One

TS ONE - tai rankinio šiluminio preso modelis, leidžiantis paprastai ir patikimai padengti bet kokį audinį mūsų perkėlimo medžiagomis. Dėl šoninės viršutinės rankos angos ir didelės darbinės erdvės tarp atraminės konstrukcijos ir plokščių galima dirbti greitai ir visiškai saugiai .

Techniniai duomenys:
Maitinimas: 220 voltų
Svoris: 46 kg
Plokštės dydis: 38x50 cm
Maksimali temperatūra: 220 °C 

Kitos plokštės: 
-plokštelės dangteliams
-plokštės 15 x 15 cm
-plokštės batams
-38 x 10 cm dydžio plokštumos
-plokštės 30 x 15 cm

"Siser TS Double

"Siser" TS Double yra geriausias pasirinkimas tiems, kuriems reikia efektyvaus, bet kartu ir paprasto naudoti šilumos preso. Visa tai sujungus į vieną, jums siūlomas šis 2 plokštes viename presas, todėl jis yra puikus modelis dirbant su dideliais kiekiais. Plokštės keičiamos su visais "Siser" plokščių priedais.

Techniniai duomenys:
Maitinimas: 220 voltų
Svoris: 57 kg
Plokštės dydis: 38x50 cm
Maksimali temperatūra: 220 °C 

Kitos plokštės: 
-plokštelės dangteliams
-plokštės 15 x 15 cm
-plokštės batams
-38 x 10 cm dydžio plokštumos
-plokštės 30 x 15 cm

2. Vinilo pjaustyklė

Priklausomai nuo jūsų šilumą perduodančio vinilo dydžio ir numatomos gamybos apimties, norėsite investuoti į patvarią, ilgaamžę vinilo pjaustyklę, kuri galėtų atlaikyti užsakymų, kuriuos turite įvykdyti kasdien, kiekį.

"Silhouette Cameo 4

"Cameo 4" yra greitesnė ir galingesnė už bet kurias kitas "Silhouette" mašinėles, todėl tai yra stalinė pjaustymo mašina šiuolaikiniam kūrėjui. Išpjaukite dešimtis medžiagų, pvz., vinilo, kartono, audinio ir kt.


  • Pjovimo paviršiaus plotis 30 cm
  • Pjaukite belaidžiu būdu naudodami "Bluetooth
  • Pjauti medžiagas iki 3 mm 
  • Įmontuota kryžminė pjaustyklė leidžia apkirpti vinilą arba šiluminį perdavimą tiesiai iš ritinio

Roland DG STIKA

STIKA amatininkų pjaustymo staklės, skirtos biurams, mokykloms, restoranams ir parduotuvėms, yra geriausios mėgėjiškos ir amatininkų pjaustymo staklės, kuriomis galima gaminti lipdukus, lipdukus, etiketes, lipdukus su geležimi ir dar daugiau. 

Galimi 3 dydžiai:

STIKA SV-8
Priima 215 mm pločio laikmeną ir pjauna iki 157 mm pločio

STIKA SV-12
Priima 304 mm pločio laikmenas ir pjauna iki 248 mm pločio

STIKA SV-15
Priima381 mm laikmeną ir pjauna iki 337 mm pločio

Roland DG CAMM-1 GS-24

"Roland CAMM-1 GS-24" vinilo pjaustymo ploteris - tai naujas tikslumo ir efektyvumo lygis. Visiškai pertvarkytas ašmenų laikiklis užtikrina puikų GS-24 stabilumą, todėl galite pjaustyti kaip niekada anksčiau - net ant storų ir tankių pagrindų.

Skiriamieji bruožai

  • Puikiai tinka pjauti vinilą, floką, šiluminius perdavimus, smėliavimo medžiagą ir kt.
  • Pjovimas su persidengimu (iki 10 kartų), skirtas storesnėms laikmenoms, pvz., magnetinėms medžiagoms ir kartono lakštams, pjauti.
  • Efektyviai pjauna iki 50 cm per sekundę, užtikrindamas didžiausią našumą
  • "Roland CutStudio" programinė įranga (pridedama)

3. Šilumos perdavimo vinilas

Populiariausios šiluminio pernešimo vinilo spalvos, kurios greitai išseks, yra juoda, balta, tamsiai mėlyna ir raudona, todėl nėra bloga idėja visada turėti keletą šių spalvų ritinėlių. Nedvejodami eksperimentuokite su naujomis spalvomis arba siūlykite savo klientams įdomių naujausių vinilo variantų - jie gali norėti ko nors unikalaus ir smagaus! 

Siser P.S. Filmas
Ploteriu išpjauta lanksti medžiaga, minkšta ir labai plona, įvairių spalvų. Ryškios spalvos, paprastas naudojimas, patikimas spalvų patvarumas ir atsparumas skalbimui - tai pagrindinės savybės, dėl kurių P.S. linija yra vienas mėgstamiausių šiuo metu rinkoje esančių gaminių.

"Siser Hi-5 
PU ploteris pjauna šiluminio sandarinimo medžiagą, kad ji būtų perduodama žemoje temperatūroje ir per trumpą laiką.
Medžiaga plona, elastinga, minkšta rankai ir puikiai susilieja su tekstilės gaminiais. Specialiai sukurta poliesterio pagrindo "techniniams" audiniams, kurie galiausiai sumaišomi su medvilnės ir elastinio pluošto priedais.
Naudojant žemoje temperatūroje išvengiama nepageidaujamo poveikio, pavyzdžiui, blizgesio, pluošto pažeidimo ir kai kurių specifinių tekstilės savybių sumažėjimo ar praradimo.

"Siser" siūlo daug daugiau šiluminio pernešimo vinilų, pvz., blizgučių, holografinių, "Lumen", "Stripflock", "Brick", "Metallic", "Thermoreflex" ir kt. Visas "Siser" medžiagas galite pamatyti "Siser" tinklalapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *