Reklamis.lt

Tvarus tekstilės spausdinimas naudojant skaitmeninius sprendimus

Visi stengiamės prisidėti prie planetos gerovės - mažiname energijos suvartojimą, atliekų kiekį, pakartotinai naudojame ir perdirbame, nes žinome, kad taip elgtis yra teisinga. Vis daugiau iš mūsų tai reiškia, kad kruopščiai renkamės produktus ir paslaugas, kurias perkame, ir prieš priimdami sprendimą, nesvarbu, kokį automobilį vairuojame ar kokią kavą geriame, įvertiname, ar prekės ženklas yra ekologiškas.

Spausdinimo paslaugų pirkėjai nėra kitokie, ir nors teisės aktai vis dažniau spaudžia paslaugų teikėjus dirbti tvariai, sąmoningų vartotojų įtaka yra didesnė nei bet kada anksčiau.

Tekstilės sektoriaus aplinkosaugos iššūkiai

Ilgus dešimtmečius tekstilės sektoriui keliami dideli reikalavimai, susiję su nuolatine masine ir greita gamyba, reiškė, kad tradiciniai spausdinimo procesai nebūtinai buvo kuriami atsižvelgiant į energijos taupymą ar perdirbimą.

Šiandieniniame naujame pasaulyje masinės gamybos modelis prieštarauja ne tik planetos poreikiams, bet ir griežtoms pasaulinėms direktyvoms, o vis dažniau ir mūsų klientų - ir mūsų pačių - reikalavimams. Kokio masto problema kyla tekstilės sektoriui energijos taupymo, užsakomosios ir individualizuotos gamybos eroje ir ką galime padaryti?

Neseniai vykusiame FESPA straipsnis, tradicinė audinių spauda yra kritikuojama dėl paliekamo anglies dioksido pėdsako, o jos gamybos pėdsakas yra ne ką geresnis: "Tradicinė rotacinė šilkografijos mašina, spausdinanti 12 spalvų 3,6 m pločio audinius, su garų arba dujų džiovykla, automatizuota spalvų virtuve ir ekrano plovimo zona, užima daugiau kaip 5 000 kvadratinių pėdų gamyklos ploto". Taigi, tai neatrodo gerai.

Ir dar daugiau. Kita problema - vandens ir rašalo sunaudojimas bei jų atliekos. FESPA teigia, kad tekstilės gamybai kasmet sunaudojama apie 79 mlrd. kubinių metrų gėlo vandens ir, kaip manoma, sukuriama apie 20% pasaulio pramoninio vandens taršos.

Skaitmeninės spaudos argumentai

Pažvelgus į FESPA statistiką ir palyginus ją su panašiu scenarijumi naudojant skaitmeninės spaudos technologiją, skaitmeninės spaudos argumentai yra įtikinami. Vietoj maždaug 5 000 kvadratinių pėdų, reikalingų pirmiau aprašytame tradiciniame scenarijuje, skaitmeninei spausdinimo mašinai, naudojančiai tuos pačius komponentus panašiam darbui atlikti, reikia mažiau nei 400 kvadratinių pėdų. O vietoj 540 kilogramų dažų skaitmeninė spaustuvė sunaudos tik 90 kilogramų tokio pat dydžio tiražui spausdinti. FESPA apskaičiavo, kad tai "reiškia, kad skaitmeninė tekstilės spaustuvė sutaupo 600% vandens".

Tai tikrai įtikinama statistika, ir jei tai, kas išdėstyta pirmiau, yra įtikinamas argumentas skaitmeninio ryšio naudai, tuomet, kalbant apie geriausius įrenginius, taip pat įtikinamai verta rinktis Roland DG.

"Roland DG" spausdintuvas su INKU ekologiškais rašalais

Kaip "Roland DG" skaitmeniniai tekstilės spausdintuvai padeda

"Roland DG" įsipareigojimas siekti tvarumo yra ilgalaikis. Galite pasitikėti, kad mūsų spausdintuvai įgyvendins jūsų tvarumo tikslus - nuo anglies dvideginio neutralizavimo gamybos iki ekologiškų dažų.

  • MAŽIAUSIAS ĮMANOMAS ANGLIES DIOKSIDO PĖDSAKAS.Visos "Roland DG" gamyklos suprojektuotos taip, kad į aplinką neišskirtų anglies dvideginio. Taip pat ėmėmės veiksmų, kad užtikrintume, jog ir prietaisų komponentai, ir pakuotės būtų perdirbami.
  • APLINKAI NEKENKSMINGI DAŽAIEkologiško rašalo kūrimas yra mūsų prioritetas, todėl sąmoningai stengiamės mažinti kontroliuojamų cheminių medžiagų naudojimą. Mūsų tikslas - kurti rašalą, kuris viršytų tvarumo standartus, kartu išlaikant išskirtinę kokybę, kurios tikisi mūsų klientai. Be to, mūsų rašalo pakuotės gerokai sumažina mūsų poveikį aplinkai.
  • IŠMANIOJI PROGRAMINĖ ĮRANGA EFEKTYVUMUI DIDINTIVisiems mūsų įrenginiams sukurta programinė įranga yra sukurta taip, kad užtikrintų kuo didesnį efektyvumą. Tai reiškia, kad rašalo ir energijos niekada nesunaudojama daugiau, nei reikia, o spausdintuvai sunaudoja kuo mažiau vandens ir elektros energijos.
  • ĮSIPAREIGOJIMAS UŽTIKRINTI KOKYBĘ IR PATIKIMUMĄ"Roland DG" įdiegė kokybės vadybos sistemą (KVS), kuri yra mūsų įsipareigojimo gaminti aukštos kokybės ir patikimus gaminius dalis ir kurią patvirtina mūsų ISO sertifikatai. Net mūsų rašalai yra specialiai sukurti siekiant užtikrinti itin detalų, sodrių spalvų ir patvarų dizainą, o jų puikios savybės įrodytos atliekant komercinius plovimo bandymus. Tai reiškia, kad ne tik mūsų gaminiai yra ilgaamžiai, bet ir viskas, ką jais spausdinate, taip pat bus ilgaamžiška.

Pagalba siekiant tvarumo tikslų

Vartotojai yra geriau informuoti ir vis dažniau tikisi ekologiškai ir socialiai priimtinų produktų - iki pat drabužių, kuriuos jie dėvi. Tačiau jie vis dar nori kokybiškų produktų ir nori jų pagal poreikį. Laimės tos įmonės, kurios įveiks šį iššūkį, o "Roland DG", teikdama veiksmingus, efektyvius ir lanksčius sprendimus už priimtiną kainą, gali padėti įmonėms pereiti prie ekologiškesnės tekstilės spaudos taip lengvai, kad jūsų organizacija gali padėti planetai to net nesuvokdama.

Sužinokite daugiau apie mūsų tekstilės gaminius; ZT-1900 pramoniniam tekstilės spausdinimui, XT-640S-DTG kelių stočių tiesioginiam spausdinimui ant drabužių ir XT-640S-F drabužiams ir audiniams spausdinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *