Reklamis.lt

5 požymiai, kad jums reikia naujo pjaustytuvo

5 požymiai, kad jums reikia naujo pjaustytuvo

Galite pasiimti stalinis pjaustytuvas arba plataus formato ploteris nesvarbu, ar gaminate nestandartinius marškinėlius, ar užrašus ant langų. Kažkurioje kelionės vietoje pasieksite tašką, kai reikės atnaujinti pjaustytuvą ir investuoti į savo verslą.

Tačiau nenorite pirkti naujo pjaustytuvo dėl paties reikalo - turite žinoti, ar jums jo reikia. Taigi, kaip nustatyti, kada atėjo laikas atnaujinti pjaustytuvą? Toliau pateikti rodikliai turėtų padėti sužinoti, ar reikia įsigyti daugiau galimybių turintį pjaustytuvą.


Nepakankamai greitai

Kai jūsų vinilo pjaustymo įmonė įsibėgės, gali paaiškėti, kad jums sunku suspėti atlikti daugiau užsakymų. Nėra nieko blogiau, nei stebėti, kaip užsakymai užplūsta jūsų pašto dėžutę, o jūs laukiate, kol jūsų pjaustytuvas atliks darbus.

    PJOVIMO GREIČIO PALYGINIMAS

12 - 100 mm/sek. 10-500 mm/sek. 10-30 - 1530 mm/s 
   

Jei dažnai užsibūnate ar ruošiate daugiau puodelių arbatos nei anksčiau, gali būti, kad atėjo laikas ieškoti prietaiso, kurio pjovimo greitis būtų didesnis.


Nepakankama pjovimo jėga

Daugelis žmonių, pirmą kartą pradėję naudotis pjaustymo mašinomis, mano, kad jų pasirinkimas apsiriboja įvairių spalvų vinilu. Įdomu sužinoti, kad taip pat galima pjaustyti kartoną, šviesą atspindintį vinilą, magnetinius lakštus, floką ir daugybę kitų medžiagų.

   AŠMENŲ JĖGOS PALYGINIMAS

~110 gf 3 -350 gf 5 - 600 gf
   

Turint tokią didelę medijos įvairovę, gali kilti pagunda eksperimentuoti su įvairiomis programomis. Galbūt svajojate apie gobtuvą su kibirkščiuojančiu šiluminio pernešimo vinilu arba sudėtingą pakuotės dizainą. Deja, jei jūsų pjaustytuvas tiesiog nesusidoroja su storesne laikmena, jūsų ambicijos gali būti nutrauktos.


Nepakankamai platus

"Didele pjaustykle galima pjauti mažą, bet maža pjaustykle negalima pjauti didelio". Ši grafikos pramonės patarlė vis dar aktuali, ir ne veltui. "Roland DG" visada girdime klientų, kurie norėtų, kad pirmiausia jie paprasčiausiai būtų įsigiję platesnį įrenginį. Dėl akivaizdžių priežasčių platesniu ploteriu galima padaryti daug daugiau.

   MAX. PJOVIMO PLOTO PALYGINIMAS

340 mm x 1000 mm584 mm x 25 m1 627 mm x 50 m
   

Jei klientams, norintiems kurti didesnės apimties grafiką, pavyzdžiui, parduotuvių vitrinų ar didelių transporto priemonių lipdukus, tenka atsisakyti, tikriausiai reikės pereiti prie didesnio pločio spausdintuvo. Tai taip pat reiškia, kad jūsų neriboja turimas laikmenos dydis.


Norite naujo spausdintuvo

Jei pjaustytuvą naudojate kaip spausdinimo ir pjaustymo darbo eigos dalį, tikriausiai turite gana patikimą sistemą, užtikrinančią, kad abu įrenginiai būtų gerai integruoti. Tačiau galbūt norite investuoti į modernesnį spausdintuvą arba spausdintuvą su platesne spalvų gama. Paskutinis dalykas, kurį norite daryti, tai sujaukti savo puikiai suderintą darbo eigą.


               

Kadangi jau ketinate atnaujinti spausdinimo galimybes, galite ištirti ir pjaustymo galimybes. Pažangesnis pjaustytuvas gali suteikti papildomų privalumų, pavyzdžiui, didesnę pjovimo jėgą arba geresnį sekimo tikslumą. Dar geriau, jei ieškosite spausdinimo ir pjaustymo sprendimo, skirto abiem įrenginiams suderinti.
Pavyzdžiui, "Roland DG CAMM-1 GR2 serija ir TrueVIS VF2-640 sukurtos taip, kad puikiai veiktų kartu, naudodamos tą pačią "VersaWorks 6" RIP platformair taip išvengsite bandymų ir klaidų, susijusių su nauja sąranka.


Geresnių dienų jau būta

Kalbant apie "Roland" pjaustytuvus, dažnai minimi žodžiai "neperšaunami", "nenugalimi" ir "tvirti". Tiesa, kad tinkamai prižiūrimi šie prietaisai ilgus metus teiks jums pelną, tačiau kiekvienas mechaninis prietaisas gali susidėvėti.


Laikui bėgant jūsų prispaudimo ritinėliai ir pjovimo juosta nusidėvi, o nuolatinės gamybos sunkumai daro savo įtaką. Nors šiuos komponentus lengva pakeisti, galite tai laikyti įspėjamuoju skambučiu, kuris parodo, kad laikas apsvarstyti kitas galimybes.

Žinome, kaip lengva prisirišti prie prietaiso, kuris visada davė tik 100% puikių rezultatų. Nors ir kaip skauda širdį, bet galiausiai visi pereina prie didesnių ir geresnių dalykų. Jūs turite žvelgti į ateitį ir įsivaizduoti savo norimą verslą, o ne tik tą, kurį turite dabar. Turint pažangesnę įrangą, mažiau kas trukdo jums įgyvendinti savo svajones.


PJAUTI KAIP PROFESIONALAS

Atraskite CAMM-1 GR2 serijos plačiaformates pjaustykles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *